Produkcja i renowacja drzwi

W trakcie dotychczasowych doświadczeń w produkcji lakierów trafiali do nas klienci z pytaniem dotyczącym możliwości renowacji bram, drzwi i okien zainstalowanych na budynkach prywatnych, użyteczności publicznej, kościołach i wielu innych.

Skala problemu spowodowała, iż postanowiliśmy przyjrzeć się specyfice tego zagadnienia i spróbować dopasować rozwiązania w odniesieniu do renowacji PCV, drewna, klejonki, aluminium i innych powierzchni, które występują w produkcji stolarki otworowej.

Jak dotychczas wielokrotnie udawało się nam osiągnąć bardzo wysoką jakość realizacji, ku uciesze naszych klientów oraz naszej satysfakcji. W naszej ofercie posiadamy renowacja okien PCV i drzwi drewnianych. Obecnie renowacje na obiektach są ważną gałęzią naszej działalności, którą stale doskonalimy dopasowując nowoczesny sprzęt i najnowsze osiągnięcia elity producentów surowców lakierniczych. Zapytaj  o malowanie okien zamontowanych na obiektach.

Firma Renocolor jest również producentem stylowych drzwi wewnętrznych. Wszelkie realizację wykonujemy na zamówienie po uprzednim ustaleniu szczegółów.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy borykające się ze starzeniem powierzchni, jak i klientów indywidualnych.

← Back